אם אתם גרים בדירה שכורה ורוצים לייצר בה אווירה נעימה, חמימה ובכלל אווירה של בית, אז נמליץ לכם להשקיע כסף וזמן בעיצוב הדירה. אז אם אתם בעניין ורוצים לדעת איך עושים את תהליך העיצוב, נשמח לשתף אתכם במספר טיפים ותובנות. מוכנים? אנחנו מתחילים!

תחסכו את התירוצים

שמענו עד היום לא מעט תירוצים של אנשים שלא רוצים לעצב את הדירה השכורה כי היא לא דירה שלהם וגם ככה יכול להיות שיעברו אחרי זמן מה לדירה אחרת. אנחנו רק יכולים לשאול אתכם – למה לכם לחיות בהמתנה? אם בא לכם לעצב ולרענן את מראה הדירה, עזבו את התירוצים וגשו לעבודה.

צבע לקירות

אם אתם רוצים לתת קו עיצובי ובכלל אופי לדירה שלכם, אז עליכם לצבוע את הקירות בצבעים שאינם סטנדרטיים. הכוונה היא שעליכם להימנע מלצבוע את כל הדירה בצבעים כמו שמנת ולבן.
הרי תסכימו איתנו שממילא כאשר תעזבו את הדירה, בכל מקרה תצטרכו לצבוע אותה. אז בינתיים תהנו ותצבעו מספר קירות בגוונים צבעוניים.

וילונות

אי אפשר להתווכח על זה, וילונות הם פריט חובה בכל דירה. מלבד העובדה שהם יוצרים אינטימיות ונותנים גובה לחדר, הם גם מספקים חמימות ורכות. אגב, שימוש בוילונות במיוחד בדירות שכורות, יכול לטשטש ולהסתיר ארגזי תריס, תריסי פלסטיק שבורים ועוד. עליכם לבחור וילונות ארוכים ובהירים ולתלות אותם כמעט מהתקרה.

לקנות רהיטים

נכון יש לא מעט התלבטויות אם לקנות רהיטים לדירה שכורה ומדוע? משום שחוששים שהם לא יתאימו לדירה השכורה הבאה או לדירה שתקנו. מה שאפשר לעשות הוא לבחור רהיטים שראיתם ואהבתם ואז תוכלו לקחת אותם אתכם לדירות הבאות. סביר להניח שאם אהבתם רהיטים מסוימים, הטעם שלכם לא ישתנה כל כך מהר וכמו כן סגנון העיצוב. על כן, הם יכולים לשמש אתכם גם בהמשך.

שטיחים

שטיחים מתפקדים ממש כמו וילונות. על מנת לייצר חמימות ואינטימיות, במיוחד בדירה שכורה, מומלץ לרכוש שטיחים. ניתן לשים אותם בחדרים, במטבח, במסדרון וכמובן בסלון.

תשקיעו בתמונות

קירות ריקים נותנים תחושה איומה. תמונות יכולות לשדרג משמעותית את הדירה ולהפוך אותה לבית מעוצב עם אופי וסטייל. תלו תמונות בגדלים שונים ובמקומות שונים בדירה. תוכלו לרכוש תמונות עם הדפסים מוכנים או לבחור את ההדפסים המתאימים לכם ולגשת לבית דפוס ולהדפיס את התמונות ולאחר מכן למסגר אותן ולתלות בקירות הדירה.